Design a site like this with WordPress.com
Začít

Husa Líza a vánoční hvězda

Máme tady další knížku od Petra Horáčka. Druhé vydání příběhu, který si získá srdce milovníků vánočních svátků. Je tady Husa Líza a vánoční hvězda. Tentokrát se Líza vydá hledat vánoční hvězdu, která chybí na ozdobeném stromě. Cesta to bude dlouhá, hvězda je totiž na obloze.

Na děti čeká opět skvělý zážitek plný obrázků, tentokrát se sváteční tématikou. Husa Líza je trošku zbrklá a protože chce, aby byl stromeček dokonalý, udělá pro to všechno. Ale zjistí, že i když se moc snaží, některé překážky překonat nejde, bohužel. To však nevadí, důležité je, že to zkusila, navíc jsou tady ještě kamarádi, kteří podají pomocnou ruku.

Příběh je opět vystavěn víceméně na obrázcích, které jsou výrazné, laděné do sváteční modré barvy, která působí navíc uklidňujícím dojmem. Prostě Vánoce. Jednoduché věty, velká písmena, minimum textu – tahle knížka se bude dobře číst i čerstvým miničtenářům.

Užijte si s husou Lízou a jejími kamarády vánoční pohodu kdykoliv během roku, nejen v magické prosincové dny. Tahle knížka vám ukáže, že i když vám něco nejde, nevadí, důležité je mít kolem sebe správné lidi. A snaha, ta se cení vždycky!

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Portál, knížku pořídíte na eshopu.

Autor: Zápisky jedné knihovnice

Knihovnice tělem i duší.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: