Design a site like this with WordPress.com
Začít

Deník zoufalé třicítky

Lence je třicet dva. Spousta jejích vrstevnic má v tomto věku manžela a děti, někdy nádavkem dům i s hypotékou. Lenka svou spřízněnou duši stále nenašla, má pocit, že ji muži snad ani nevidí. Za to nesmírně přitahuje trapasy všeho druhu. To je kombo, co? Lenka se zařekne, že se na hledání pravé lásky vykašle, pokud se jí nepodaří do konce roku zakotvit ve vztahu. To je výzva, že?

Tak tohle byla trefa do černého. Humorný román (nejen) pro ženy s hlavní hrdinkou, která se trochu plácá v životě. Zoufalka? Ani ne, Lenka je úplně normální třicítka, která jen dosud nenašla toho pravého. Nevadí, určitě ho najde i přes kopu veselých zážitků, někdy i trapasů, které na ni během „mise“ čekají. Máte v knížkách rádi humor a vtip? Tak se dočkáte i v tomto počinu trefně pojmenovaném Deník zoufalé třicítky. Možná vám to v něčem trochu připomene dnes již kultovní Bridget Jonesovou.

Martina Boučková napsala vtipný příběh, v němž se pořád něco děje. Lence, samozřejmě. Nudit se tudíž nebudete, není na to čas ani prostor, před vámi se odvíjí svižně odsýpající děj vyprávěný hlavní hrdinkou. Autorka nabízí zábavné čtení, v němž je humoru a vtipu tak akorát. Není křečovitý, naopak, baví od počátku až do konce. Lenčiny příhody jsou úsměvné, někdy trochu ztřeštěné, ale naprosto hodnověrné. Mohly by se v reálném životě přihodit komukoliv.

Deník zoufalé třicítky je vtipné čtení ze života, které vás pobaví. Odpočinková četba s lehce romantickým nádechem pro všechny, které baví život i s občasnými karamboly. S humorem jde totiž všechno líp.

Za recenzní výtisk děkuji spisovatelce Martině Boučkové, knížku koupíte na eshopu Albatros Media.

Advertisement

Autor: Zápisky jedné knihovnice

Knihovnice tělem i duší.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: