Design a site like this with WordPress.com
Začít

Paříž je vždycky dobrý nápad

Když nevíte kudy kam v přítomnosti, zkuste se vrátit do minulosti. Právě tímto se řídí hlavní hrdinka knihy, která kdysi trávila život na cestách, ale pak musela rovnýma nohama skočit do života, v němž pro smích a bezstarostnost nebylo místo. Nebo bylo, ale Chelsea si to nechtěla připustit? Teď se jí žení otec a ona se s tímto jen těžko vyrovnává. Uvědomí si, že zatímco ona měla pocit, že jen dospěla, její okolí ji vidí jinak – jako zahořklou a smutnou mladou ženu, která se zapomněla smát a žít. Chelsea se rozhodne, že si pro ztracený úsměv zajede tam, kde byla kdysi šťastná. Do stejné řeky sice dvakrát nikdo nevstoupil, ale… Návrat do minulosti může mít někdy léčebné účinky. Chelsea postupně navštíví Irsko, Paříž a Itálii, v každé destinaci se setká s muži, kteří jí tehdy vstoupili do života…

Paříž je vždycky dobrý nápad, to je knížka, která má v sobě všechno, co romantici od knihy svého oblíbeného žánru chtějí. Nechybí lehký humor, jiskření, romantika i smutek a melancholie. S Chelsea projedete atraktivní část Evropy, abyste jí pomohli najít samu sebe a zároven si vychutnáte to nejlepší z lokací, kam cesty dívku zavedou. Zelené, šťavnaté Irsko, elegantní, kávou a croissanty provoněná Paříž a tempermentní, slunná Itálie – to prostě chcete zažít. A jak do toho zapadá jeden protivný kolega z práce, kterého Chelsea nemůže ani vystát? No sami uvidíte, nechte se překvapit. Už máte brouka v hlavě? :)))))

Dějově je román lehce předvídatelný, ale to vám píšu u každé romantické knížky, protože to tak prostě je. Přesně víme, jak takový typ příběhů končí, přesto to nás, milovníky romantických příběhů o lásce, pořád baví. Vždyť pokaždé na hrdiny čeká nějaká překážka!

Jenn McKinlayová napsala svěží oddechový počin jako stvořený pro jarní a letní dny, kdy chcete odpočívat a vypnout od pracovních povinností a nepříliš optimistického zpravodajství. S Chelsea se vám to povede určitě a možná si, stejně jako já, na konci popláčete a vydechnete, že tak by to mělo v životě být.

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Cosmopolis, knížku zakoupíte na eshopu nakladatelského domu Grada.

Autor: Zápisky jedné knihovnice

Knihovnice tělem i duší.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: