Design a site like this with WordPress.com
Začít

Rendez-vous s múzou

I na toho nejplodnějšího spisovatele může dopadnout tvůrčí krize, kdy se ocitne bez nápadu na dobrý příběh. Právě se to stalo Maggie Blissové, osmačtyřicetileté autorce romantických knížek. Inspiraci bude hledat v Paříži, městě módy, lásky a umění. Bohémská metropole Francie by totiž mohla být lákadlem pro múzu, to si myslí Lee, její kamarád a literární agent v jedné osobě. Co se stane, když čerstvě nezadaná Maggie v pařížském bytě narazí na šarmantního Francouze? Bude mít na její tvorbu vliv bývalý manžel, který by se k Maggie rád vrátil? Aby spisovatelka mohla knihu dokončit, potřebuje klid a ne aby ji rozptylovali hned dva muži najednou, to je jasné. Podaří se Maggie rukopis dokončit?

Rendez-vous s múzou je dalším počinem edice 7lásky, kterou vydává nakladatelství Metafora. Knížky spojuje nejen stěžejní téma – láska a mezilidské vztahy, ale také příjemný kapesní formát a vydařená grafická podoba, obálky 7 lásek stojí vždy za pozornost.

Příběh spisovatelky Maggie zaujme všechny romantické duše, které prahnou po ději, v němž to mezi postavami jiskří a do poslední chvíle není jasné, kdo s kým nakonec napíše poslední stránky knihy. 🙂 Významnou kulisou je Paříž, kterou poznáváme především prostřednictvím dobrého jídla. Na chuťových vjemech si autorka dala záležet, takže při čtení cítíte křupnutí vypečeného croisssantu, vnímáte vůni čerstvě uvařené kávy a užíváte si s hrdiny doslova kulinářské orgie.

Rendez-vous s múzou je milé, lehké, typicky francouzské čtení pro chvíle, kdy nechcete číst nic složitého, ale potřebujete mozkové buňky potěšit něčím nenáročným. Knížku ocení zralé čtenářky, jimž určitě do noty padne hlavní hrdinka, které do padesátky mnoho nezbývá, přesto si život umí užít se vší parádou, a tak to má být.

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Metafora, titul koupíte na eshopu nakladatelského domu Grada.

Autor: Zápisky jedné knihovnice

Knihovnice tělem i duší.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: