Design a site like this with WordPress.com
Začít

Ekologická láhev na vodu z eshopu Econea

I ti nejvíc zapálení čtenáři musí dodržovat pitný režim, souhlasíte?

Nedávno jsem zareagovala na nabídku e-shopu Econea, který nabízí ekologické produkty pro domácnost, otestovat libovolnou láhev na pití. Sice mě nesmírně lákaly skleněné, ale netroufla jsem si a zůstala u plastové, které dobře znám. Asi jste teď zbystřili, plast a ekologie, to nejde dohromady. Ale ano, tahle konkrétní láhev, kterou jsem si vybrala z produktů nabízených e-shopem, splňuje dané parametry. Je vysoká, štíhlá, fialová, s nápisem „All you need is love“. Uznáte, že jako fanynka Beatles jsem ji musela mít. Mimochodem, opravdu je fialová, to jen barvy mobilu trochu lžou a vidí ji růžovou, stejně jako budoucnost. 🙂

Jedná se o český výrobek, v němž se neobjevují ftaláty, změkčovadla a jiné toxické látky. Je odolná proti plísním a můžete ji dát do mikrovlnky i myčky. Co všechno s lahví můžete, zjistíte z přehledných popisků, kterými je označená.

O ženě do nepohody se říká, že je „do voza aj do koča“, totéž můžu říct i o této láhvi. Hodí se na kolo i do kanceláře. Používám ji, když sportuju, stejně tak ji využívám i v práci, kde je pro mě pití z ní pohodlnější než z hrnku, do kterého jsem si občas drcla a pití rozlila po stole. Nápoj se mi nevyleje díky chytrému otočnému zavírání.

Samozřejmě ale pozor, pokud ji necháte otevřenou a překlopíte, teče, to je jasné. 🙂 Není to totiž nekapající dětská lahvička od Kubíka. 🙂

Láhev pojme jeden celý litr pití, takže pitný režim si hravě ohlídáte. Pila jsem z ní studenou vodu i horký čaj, který ji vůbec neublížil – tak jsem si nepřímo otestovala mikrovlnku, do které by se mi asi ani nevešla.

Sympatická láhev patří pod značku Zdravá láhev a určitě se hodí pro všechny věkové generace. O tom svědčí fakt, že když jsem si ji přinesla z práce domů, začal ji testovat třiapůlletý syn, který ji nechtěl dát z ruky, málem jsem ji nemohla vyfotit. I pro jeho ručky je pohodlná, lehká a snadno se mu z ní pije.

Od e-shopu Econea je velmi sympatické, že k láhvi prodává i náhradní díly, v balíčku jsme našli náhradní zátku, což se hodí.

Za naši rodinu velká spokojenost, láhev prošla rukama všech členů rodiny a měla úspěch díky snadnému použití, praktickému a zároveň sympatickému vzhledu. Využívat ji nebudu jen já, ale budeme ji s sebou brát, když pojedeme na delší cesty.

Děkuji e-shopu Econea za možnost otestovat láhev. Pokud vás zaujala tato konkrétní, mrkněte na odkaz a prostudujte si bližší informace. Podívat se můžete i na další produkty e-shopu a vybrat si třeba i nějakou jinou láhev nebo produkt.

Autor: Zápisky jedné knihovnice

Knihovnice tělem i duší.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: