Design a site like this with WordPress.com
Začít

Jak se jezdí v sobotu autobusem

Vyšla na mě sobotní služba v knihovně. V zimě, když hodně mrzne a sněží, nejezdím autem, ale autobusem. A tak jsem se na zastávku vydala i dneska ráno. Od domu ji mám asi tři čtyři minutky, takže jsem šla docela v klidu a vychutnávala si ranní tichou atmosféru. Na zastávce nikdo nestál, lehce jsem znervózněla, ale pohled na hodinky mě ujistil, že můžu být v klidu, došla jsem včas. Uběhly asi čtyři minutky, během kterých jsem už měla sedět v teple autobusu. Jenže ten nikde. Ha!! Jak se dostanu do práce? Nic jiného nejede!!! Kde je? Má zpoždění on nebo já?
Za chvíli jsem viděla světla autobusu, srdce zaplesalo. V autobuse seděla paní řidička, se kterou jsem už několikrát jela, docela pirátka na můj vkus, to se u holek zas tak často nevidí ;-). Jednou rukou držela telefon, druhou volant a ještě mi stihla vydat jízdenku.

Ulehčeně jsem pronesla: „Bála jsem se, že nejedete“. Pirátka odpověděla zároveň mně i volajícímu: „Zrovna nastupuje paní, boroček, bála se, že nejedu“. A směrem ke mně: “ V obchodě byla fronta, víte?“: D:D:D.
Tož už vím, no ;-).

Autor: Zápisky jedné knihovnice

Knihovnice tělem i duší.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: